Nasıl Çalışır

Nasıl Çalışır

HitNome bir YouTube izlenme aracıdır.Üyeler kendi arasında hit değişimi yaparak videolarını tanıtır, izlenen video karşılığında ödül olarak Coin kazanır. Kazanılan bu Coin'ler ile kendi videolarının tanıtımlarını yapabilir.

Coin Kazanma

Sistem üzerinde videolar bölümün yayında olan tüm videolar listelenir. Her videonun Coin bedeli vardır. Bu Coin'ler videoları izleyen kullanıcıların hesabında birikir.

Video Tanıtımı

Kullanıcılar tanıtımını yapmak istediği videoyu sisteme ekler ve tüm kullanıcılar bu videoları izler. Video eklerken; kaç defa izleneceği (hit) ve en az kaç saniye izleneceğini belirleyebilir. Bu şekilde belirlenenen videolar için bir Coin maliyeti çıkartılır. Maliyet kullanıcının hesabından peşin olarak düşülür ve videoyu izleyen kullanıcılara paylaştırılır.

Coin Satın Alma

Video izleyerek Coin kazanmak istemeyen kullanıcılar sistem üzerinden Coin satın alabilir ve bakiyesini arttırabilir. Zaman zaman sistem üzerinde kampanyalar düzenlenerek Coin'lerde indirim yapılır. Paket halinde satın Coin'ler her zaman indirimde olur.

Referanslar

Referans sistemi, kullanıcı gelirlerini arttırmak üzerine kuruludur. Kayıtlı her kullanıcının bir referan kodu bulunmaktadır.Kullanıcıların referans linki ile üye olan diğer kullanıcılar; referans sahibine %10 fazla Coin kazandırır.